Facebook SilverGang instagram YouTube SilverGang
SilverGang – Hodowla Owczarków Staroniemieckich
home hodowla@silvergang.pl +48662031858
SPRAWDŹ JAKIE SZCZENIAKI MAMY OBECNIE W SPRZEDAŻY!

O NAS

Szanowni Państwo, na temat nas i naszej hodowli można byłoby napisać książkę albo nawet kilka, gdyż większość naszego życia związana jest z psami, na punkcie których mamy (dosłownie!) bzika – mówiąc kolokwialnie.

Psy to nasza pasja – kochamy je, uwielbiamy z nimi przebywać i przyglądać się im, weryfikując ich zachowanie i behawiorystykę w każdym aspekcie ich życia wśród nas. W hodowli naszego „Srebrnego GanguOwczarków Staroniemieckich, uczestniczy również nasza kilkuletnia córka, dla której psy są całym światem, a ona dla nich członkiem psiej rodziny, dzięki czemu świetnie spisuje się w wychowywaniu i socjalizacji szczeniąt (oczywiście tylko jako pomoc).

Naszym owczarkom zapewniamy stałą i najlepszą opiekę weterynaryjną, dbamy o ich kondycję fizyczną oraz komfort psychiczny. Głównymi założeniami naszej Hodowli SilverGang jest hodowla psów zdrowych fizycznie, jak również zrównoważonych psychicznie o określonych cechach zgodnych ze wzorcem rasy Owczarka Staroniemieckiego.

Nie da się opisać w kilku zdaniach wszystkiego co chcielibyśmy Państwu napisać, a z kolei pisanie referatów na stronie internetowej, mija się z celem bo i tak nie każdy ma czas na czytanie, dlatego też wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby poznać bliżej naszą hodowlę, psy czy też nas samych, serdecznie zapraszamy do kontaktu – telefonicznego, mailowego, tudzież osobistego bezpośrednio w naszej hodowli.

 

 

newsletter
Newsletter
Zapisz się i bądź na bieżąco!